Про нас

Наше життя це рух, здорове життя це життя в активному русі. Правильний раціон і харчові добавки відіграють важливу роль в довгому і повноцінному житті.

Спортивне харчування в наш час набрало велику популярність серед людей, які ведуть активний спосіб життя. З кожним днем ​​таких людей стає все більше. Наша компанія націлена на забезпечення спортивним харчуванням всіх, кому це необхідно. Від молодих людей до зрілих чоловіків і жінок, від новачків до професійних спортсменів, від людей які дотримуються суворої дієти і для тих хто просто намагається правильно і збалансовано харчуватися.

Progress Nutrition надає продукцію найвищої якості. Закупівля сировини відбувається тільки у постачальників з відповідними сертифікатами якості на кожен продукт. Обладнання, яке виготовляє продукти, відповідає стандартам Європейського Союзу з дотриманням всіх санітарно-гігієнічних норм.

Продукти Progress Nutrition відповідають міжнародним стандартам безпеки харчових продуктів: ISO 9001: 2008 Система Управління Якістю, ISO 22000: 2005 Система Управління Харчовою Безпекою, HACCP: Система аналізу небезпечних факторів і контроль в критичних точках, GMP: Належна Виробнича Практика, HALAL.

З компанією Progress Nutrition ви досягнете бажаних результатів і поставлених цілей.

certified

Вся наша продукція виробляється на власному виробничому майданчику площею 32 000 м2 у регульованому середовищі із безпечних, допінгових та ретельно підібраних інгредієнтів, які не містять заборонених матеріалів – всі вони відповідають вимогам Європейського управління з безпеки харчових продуктів та чинне законодавство. Якщо ви хочете дізнатися більше про ці правила, натисніть на посилання

Наша продукція відповідає таким міжнародним стандартам безпеки харчових продуктів:

  • ISO 9001: 2008 Система управління якістю
  • ISO 22000: 2005 СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ БЕЗПЕКОЮ харчових продуктів
  • HACCP (критична контрольна точка аналізу небезпеки)
  • GMP (хороша виробнича практика)
  • HALAL

Контакти

hello@progressnutrition.com

Скажи привіт!

+38 068 184-92-75

ПН - ПТ: 10:00 - 19:00
СБ - НД: 10:00 - 17:00